Gizlilik Bildirimi

Bu web sitesi kullanılarak BilgiSaray Bilgisayar Sistemleri Ticaret Ltd. Şti.’ne iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır.

Gizlilik Prosedürü

Kişisel bilgiler başlığı altında BilgiSaray’ın yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. BilgiSaray olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz. Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından BilgiSaray sorumlu tutulamaz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemizi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen bilgilerinizin BilgiSaray bağlantılı şirketler, ortaklar, acenteler ve yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti açısından tüm ülkeler dahil olmak üzere dünyanın herhangi bir yerindeki BilgiSaray’in işbirliği yaptığı şirketler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:
  1. Sipariş ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi.
  2. Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması.
  3. İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi.
  4. Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması.
  5. Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlar ile;
    • uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde,
    • belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece,