Yönetimden Mesaj

Değerli müşterilerimiz,

Bildiğiniz gibi şirketimiz 25 sene önce büyük heveslerle ve sahip olduğumuz vizyonumuza paralel, ileriye dönük, akılcı planlarla kurulmuştu. Vizyonumuz teknolojinin hayatın her katmanında etkin bir şekilde kullanılacağı doğrultusunda idi. O halde biz de kendimize misyon olarak; gelişen teknolojiyi çok yakından takip etmeyi, bunları Afyonkarahisar’da uyarlamayı ve müşterilerimize sektörlerinde başarılarını destekleyecek, onları rekabetin önünde yer almalarını sağlayacak çözümler halinde sunmayı benimsedik. Bugün “IoT” (Internet of Things) kavramının konuşulduğu ve hatta birçok sektörde uygulandığından hareketle o zamanki vizyonumuzun ne kadar doğru olduğunu söyleyebiliriz.Müşterilerimize sunmakta olduğumuz bütün yüksek teknoloji çözümler hem kendi kullanımımız, hem de ziyaretçilerimize değerlendirebilmeleri için şirket merkezinde kurulmuş ve çalışır durumda. Yeni vitrinimiz, her zaman bir iç müşteri olarak gördüğümüz, çalışanlarımız için de olanaklar sağlamakta. Bunlar arasında dinlenebilecekleri ve digital oyunlarla molalarını daha iyi yaşayacakları ortamlar sağlanmış bulunmakta. Herkesin zevkle çalışmak isteyebileceği 21. Yüzyılın çalışma ortamının burada yaratılmış olduğunu gururla ifade ediyorum.

2021 senesinin geçtiğimiz son 5 senede olduğu gibi büyüme ile kapatmakta olduğumuzu belirtmek benim için ayrıca bir gurur kaynağıdır. Geçtiğimiz senelerde sürekli büyüme kaydedebilmiş bir şirket olarak elde edilen sonuçlar, vizyonumuz doğrultusunda almış olduğumuz karar ve uygulamaların ne kadar doğru olduğunu göstermiş bulunmaktadır. Önümüzdeki yıllarda şirketimizin bu sağlıklı büyümesine devam edeceğine eminim ve yönetim olarak gerekenler yapılacaktır.

Kuruluşundan bugüne şirket yapılanmasında önemle üzerinde durduğumuz konu kurumlaşmaydı. Kurumlaşma çerçevesinde atmış olduğumuz son adım 2015 yılında sonuçlarını vermiş, alınan sonuçlarla atılmış olunan bu adımın ne kadar doğru ve yerinde olduğu ortaya çıkmıştır. Şirketimiz profesyonel ekibinin yönetiminde, yıllık bütçesiyle, hedefleriyle, prosesleri ve tanımlı prosedürleriyle, ekibin sürekli eğitimleri ve gelişme programlarıyla batı standartlarında bir kurum haline gelmiştir. 2004 yılından bugüne kadar kesintisiz bir şekilde TSE tarafından denetlenen sürekli iyileştirme çalışmalarımız belgelenmekte ve kontrol edilmektedir.

Son olarak, çalışanlarımızın da şirketimizin birer iç müşterisi olarak en iyi şartlara sahip olmayı hakkettikleri görüşünde olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Onların huzur ve akıl rahatlığı içinde çalışabilmelerinin siz müşterilerimize daha iyi hizmet etmeleri için motivasyon kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Ben, kurucu ortak ve Yönetim kurulu başkanı olarak, bu takımın bir üyesi olmaktan gurur duyduğumu her fırsatta ifade etmekten mutluluk duydum. Sektörde herkesin imrenerek söz ettiği, kendini sürekli yetiştiren, eğiten bir takımla çalışmak bizim her zaman hedeflerimiz arasında olacaktır. Ekibimize yaptığımız yatırımları arttırarak sürdüreceğimiz sizlere olan taahhüdümüzün bir parçasıdır. 25 sene önce küçük bir hayal ile umut ve enerji dolu bir proje olarak ve doğru bir vizyon ile başlayan yolculuk sonunda bugün gelinen noktada şirketimizin bütün bu başarılarını öncelikle siz değerli müşterilerimizin desteği ve bizlere olan güveni ile takım arkadaşlarımızın özverili çalışmalarına borçlu olduğumuzun farkındayız. Çalışma arkadaşlarımızla her zaman paylaştığım gibi şirketimizin asıl sahiplerinin siz müşterilerimiz olduğunun, bizim görevimizin müşterilerimize çalışmalarında başarılarına katkıda bulunmak üzere tüm bilgi ve deneyimlerimizle hizmet edebilmek olduğunun bilincinde olduğumuzu belirterek, şirketimiz ve çalışanları adına sizlere şükranlarımızı sunuyorum.

Saygılarımla,